Jak to działa?

Serwis pracaidealna.pl jest pierwszym portalem w Polsce, dzięki któremu stworzysz swoje CV w języku norweskim.

Jak to zrobić? To bardzo proste.

KROK PIERWSZY

step01


Wyślij zgłoszenie.

KROK DRUGI

step02


Zadzwoń na naszą infolinię. Podczas rozmowy padnie szereg pytań o Twoje wykształcenie, doświadczenie zawodowe, zainteresowania i umiejętności. W trakcie rozmowy konsultant zadając pytania tworzy Twoje CV, które później przetłumaczy na język norweski, a następnie przetłumaczone CV dodaję do norweskiego serwisu dla tamtejszych pracodawców ideellejobben.no.

KROK TRZECI

step03


Twoje CV jest już widoczne dla norweskich pracodawców, oczekuj na kontakt z ich strony. Pamiętaj że w razie bariery językowej służymy pomocą

Pamiętaj!!! Napisanie i przetłumaczenie przez tłumacza CV to koszt rzędu 200 pln twój koszt to koszt połączenia z naszą infolinią i jest to jedyny koszt który ponosisz zyskując szansę na znalezienie swojej idealnej pracy.


Co zyskasz dzięki nam?

Przede wszystkim dzięki portalowi pracaidealna.pl będziesz mógł stworzyć profesjonalne CV napisane przez doświadczonych konsultantów w języku norweskim. Odpowiednio dobrze napisane CV ma największy wpływ na dostanie wymarzonej pracy! W Norwegii możesz zarobić nawet 10 tys zł miesięcznie, a pracując w weekendy i święta Twoje zarobki mogą sięgać do 15tys zł. Nie czekaj dłużej, zgłoś się do nas i pracuj za godziwe pieniądze!!!


foto

Kto ile zarabia w Norwegii

Praca przy zbiorze owoców i warzyw- tam godzinne wynagrodzenie waha się od 140 do 155 koron na godzinę, co daje w przeliczeniu na złotówki ok. 70 -80 zł/h. Na budowie można zarobić do 190koron, a jeśli mamy duże doświadczenie zawodowe to nawet i 220koron czyli ponad 100-110 zł/h. Nieco niższe zarobki czekają dla kobiet, które zdecydują się na pracę jako pomoc domowa czy sprzątaczka w firmie. Tu zarobią średnio 160koron, pracując w weekendy stawki są troszkę wyższe. Wiele osób po studiach wyjeżdża do pracy w Norwegii. Najbardziej rozchwytywane są polskie pielęgniarki, które są bardzo cenione w norweskiej służbie zdrowia. Oczywiście oprócz świetnej pensji przyszłe norweskie pielęgniarki wysyłane są na 3 miesięczny kurs j. Norweskiego, za który nie muszą płacić, dostają również mieszkanie. A jak się prezentują zarobki pielęgniarek w Norwegii? Pielęgniarka zarabia ok. 197 koron/h, w weekedny i święta ta stawka wzrasta dwu lub trzykrotnie.

Czy takie zarobki Cię satysfakcjonują? Jeśli tak to nie zwlekaj, zadzwoń do nas, stwórz profesjonalne CV i pracuj za godziwe wynagrodzenie!!

facebook